Metin Kahraman: Kardeşim Kemal’in ameliyatı başarılı geçti

Daha önce akciğer kanseri geçirip iyileşen Kırmanc müziğinin önemli isimlerinden sanatçı Kemal Kahraman, bugün tümörün beynine sıçraması nedeniyle ameliyat oldu. Gerçekleştirilen ameliyat hakkında bilgi veren Metin Kahraman, “Bugün saat 08.30’da kardeşim Kemal ameliyata alındı, saat 14.30’da da ameliyat sona erdi. Doktoru son derece başarılı bir ameliyat gerçekleştiğini bize söyledi” dedi.

Daha önce akciğer kanserine yakalanan, geçen yılın mayıs ayında kanser tedavisi biten ve sağlığına kavuşan Kırmanc müziğinin önemli isimlerinden sanatçı Kemal Kahraman 3 ayda bir kontrole gidiyordu. En son gittiği ekim ayındaki kontrolde tümörün beynine sıçradığı tespit edilen Kahraman, bugün bir ameliyat geçirerek bir hafta kadar hastanede kalması bekleniyor.

“KEMAL’İN TEDAVİSİ DEVAM EDECEK”

Gerçekleştirilen ameliyat hakkında bilgi veren Metin Kahraman, “Bugün saat 08.30’da kardeşim Kemal ameliyata alındı, saat 14.30’da da ameliyat sona erdi. Doktoru son derece başarılı bir ameliyat gerçekleştiğini bize söyledi. Kemal’in tedavisi önümüzdeki dönemde devam edecek. İlgilenen, arayan, soran bütün dostlarımıza selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz” dedi.

PİRHA

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir